Koberec Rizzoli Gold, 80 x 140 cm

Koberec, který upoutá a současně stylově dotváří celkový ráz místnosti. To se skrývá v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je navíc opatřen... více informací »
Koberec Rizzoli Gold
Značka: Rizzoli
579 Kč
Více informací
Koberec, který upoutá a současně stylově dotváří celkový ráz místnosti. To se skrývá v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je navíc opatřen...

Koberec, který upoutá a současně stylově dotváří celkový ráz místnosti. To se skrývá v tomto fešákovi od značky Rizzoli. Je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Zajímavý produkt Koberec Rizzoli Gold, 80 x 140 cm lze pořídit lehce u nás v oblíbené sekci koberce! Nyní si můžete koupit unikátní produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte na další prověřené produkty od značky Rizzoli. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Koberec Rizzoli Gold, 80 x 140 cm od populárního výrobce Rizzoli jde nakoupit právě nyní za mimořádně nízkou cenu. Nabídka již od 579 Kč.