Koberec Rizzoli Lines, 80 x 140 cm

Do detailu vytříbený interiér díky trendy koberci od značky Rizzoli. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5... více informací »
Koberec Rizzoli Lines
Značka: Rizzoli
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Do detailu vytříbený interiér díky trendy koberci od značky Rizzoli. Tento fešák je navíc opatřen protiskluzovou spodní vrstvou (o tloušťce 1,5 mm). Vyroben je z mimořádné kvalitního polyesterového materiálu a potištěn digitálním tiskem (o tloušťce 8,5 mm). Zároveň si užijete příjemně jemný povrch pro bosé nohy, které budou kvůli specifickým vlastnostem tkanin v teple v každém ročním období.

Radost udělá i alergikům, nezadržuje v sobě žádné prachové části a jiné nečistoty. Vlákna nevedou nežádoucí elektrický náboj. Další výhodou je i antibakteriální povrch. Nezadržuje ani žádné nežádoucí pachy.

Poznámka: Tloušťka koberce je 1 cm.

Tento unikátní produkt Koberec Rizzoli Lines, 80 je k dispozici taky tady u nás v populární rubrice koberce. Najděte si nové produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás více produktů od výrobce Rizzoli. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Rizzoli pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!