Koberec s podílem bavlny Universal Haria Illusion, 120 x 170 cm

Také je pro vás koberec neodmyslitelnou součástí obývacího pokoje, jako třeba taková pohovka? Porozhlédněte se při výběru toho pravého na... více informací »
Koberec s podílem bavlny Universal Haria Illusion
Značka: Universal
2 190 Kč
Více informací
Také je pro vás koberec neodmyslitelnou součástí obývacího pokoje, jako třeba taková pohovka? Porozhlédněte se při výběru toho pravého na...

Také je pro vás koberec neodmyslitelnou součástí obývacího pokoje, jako třeba taková pohovka? Porozhlédněte se při výběru toho pravého na produkty od značky Universal. Snoubí moderní design s vysokou funkčností.

Kolekce Haria je plná barev, které s přehledem rozzáří i ten nejtemnější kout vašeho interiéru. O odolnost proti oděru a měkkost vláken se postará kombinace bavlny a polyesteru, jež se navíc pyšní i snadnou údržbou.

Akční výrobek Koberec s podílem bavlny Universal Haria Illusion, 120 x 170 cm naleznete nyní tady na našem webu v sekci koberce. Najděte si zlevněné produkty z této rubriky na pár kliknutí! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další vybrané produkty značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce Universal prodává vysoce kvalitní výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Tento výjimečný produkt Koberec s podílem bavlny Universal Haria Illusion, 120 x 170 cm od známé společnosti Universal je k získání na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Teď v akci 2 190 Kč.