Koberec Universal Ashley 495, 80 x 150 cm

Abstraktní motiv v kombinaci s přírodními barvami - taková je kolekce Ashley od značky Universal. Nejen, že je však líbivá na pohled, díky... více informací »
Koberec Universal Ashley 495
Značka: Universal
1 890 Kč
Více informací
Abstraktní motiv v kombinaci s přírodními barvami - taková je kolekce Ashley od značky Universal. Nejen, že je však líbivá na pohled, díky...

Abstraktní motiv v kombinaci s přírodními barvami – taková je kolekce Ashley od značky Universal.

Nejen, že je však líbivá na pohled, díky polypropylenovému materiálu jsou koberce i velmi praktické. Mezi hlavní přednosti patří zejména skvělá elasticita vláken a nenáročná údržba. Zároveň se hodí i do místností, ve kterých se nachází podlahové topení.


Žádaný výrobek jde získat taky tady a teď na našich stránkách v populární sekci koberce! Získejte ještě jiné produkty z naší rubriky za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Universal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Universal dlouhodobě vyrábí top produkty. Přesvědčte se sami!

Nový produkt Koberec Universal Ashley 495, 80 x 150 cm od značky s dlouholetou tradicí Universal naleznete zde teď právě za outletovou cenu! Zrovna teď v akci za 1 890 Kč.