Koberec Universal Debbi, 160 x 230 cm

Geometrický motiv v kombinaci s přírodními barvami - taková je kolekce Debbi od značky Universal. Nejen, že je však líbivá na pohled, díky... více informací »
Koberec Universal Debbi
Značka: Universal
4 790 Kč
Více informací
Geometrický motiv v kombinaci s přírodními barvami - taková je kolekce Debbi od značky Universal. Nejen, že je však líbivá na pohled, díky...

Geometrický motiv v kombinaci s přírodními barvami – taková je kolekce Debbi od značky Universal.

Nejen, že je však líbivá na pohled, díky polypropylenovému materiálu jsou koberce i velmi praktické. Mezi hlavní přednosti patří zejména skvělá elasticita vláken a nenáročná údržba. Zároveň se hodí i do místností, ve kterých se nachází podlahové topení.

Hodně povedený výrobek Koberec Universal Debbi, 160 x 230 cm lze nakoupit rovněž tady u nás v populární sekci koberce. Nyní pořídíte vyjímečné zboží ve zmiňované sekci jednoduše online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem více produktů značky Universal. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Universal vás obohatí o vysoce kvalitní zboží.

Tento designový kus Koberec Universal Debbi, 160 x 230 cm od top značky Universal jednoduše najdete u nás levně! Výhodně za skvělou cenu 4 790 Kč.