Koberec Universal Debbi Multi, 160 x 230 cm

Geometrický motiv v kombinaci s přírodními barvami - taková je kolekce Debbi od značky Universal. Nejen, že je však líbivá na pohled, díky... více informací »
Koberec Universal Debbi Multi
Značka: Universal
4 790 Kč
Více informací
Geometrický motiv v kombinaci s přírodními barvami - taková je kolekce Debbi od značky Universal. Nejen, že je však líbivá na pohled, díky...

Geometrický motiv v kombinaci s přírodními barvami – taková je kolekce Debbi od značky Universal.

Nejen, že je však líbivá na pohled, díky polypropylenovému materiálu jsou koberce i velmi praktické. Mezi hlavní přednosti patří zejména skvělá elasticita vláken a nenáročná údržba. Zároveň se hodí i do místností, ve kterých se nachází podlahové topení.

Hodně prodávaný produkt Koberec Universal Debbi Multi, 160 x 230 cm můžete dostat mimo jiné tu na našem webu umístěný v kategorii koberce. Nyní můžete získat akční kusy z této kategorie za výborné peníze. To není vše, máme toho více. Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od dodavatele Universal. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kus Koberec Universal Debbi Multi, 160 x 230 cm od skvělého a známého výrobce Universal jednoduše získáte v naší aktuální nabídce skutečně výhodně! Momentálně v akci za 4 790 Kč.