Koberec Universal Ikone, 160 x 230 cm

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti... více informací »
Koberec Universal Ikone
Značka: Universal
5 690 Kč
Více informací
Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti...

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat kolekce Ikone od značky Universal.

I přes její nenápadný vzhled však rozhodně není ochuzena o praktickou stránku. Díky polypropylenovému materiálu jsou koberce charakteristické kýženou měkkostí a zároveň snadnou údržbou.

Hodně povedený produkt Koberec Universal Ikone, 160 x 230 cm lze koupit aktuálně tady u nás v kategorii koberce. Nyní můžete najít zcela nové kusy z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. To ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další skvělé kousky od výrobce Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Universal může nabídnout velmi kvalitní produkty Přesvědčte se!

Velmi žádaný výrobek Koberec Universal Ikone, 160 x 230 cm od předního výrobce Universal lze nakoupit právě teď u nás za skvělou cenu. Levně za 5 690 Kč.