Koberec Universal Karia Multi, 80 x 150 cm

Kouzlo bohémské duše a trendy vintage stylu. To v sobě skrývá kolekce Karia Multi. Designové zpracování je skutečnou estetickou lahůdkou, která... více informací »
Koberec Universal Karia Multi
Značka: Universal
1 390 Kč
Více informací
Kouzlo bohémské duše a trendy vintage stylu. To v sobě skrývá kolekce Karia Multi. Designové zpracování je skutečnou estetickou lahůdkou, která...

Kouzlo bohémské duše a trendy vintage stylu. To v sobě skrývá kolekce Karia Multi. Designové zpracování je skutečnou estetickou lahůdkou, která doladí podobu celé místnosti, zároveň je tento koberec i skutečným interiérovým solitérem.

Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je přítelem nenáročné údržby a vhodný pro alergiky. Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.


Hodně prodávaný produkt Koberec Universal Karia Multi, 80 x 150 dostanete právě nyní u nás ve známé kategorii koberce. Nyní získáte ještě podobné produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Universal. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený kousek Koberec Universal Karia Multi, 80 x 150 cm značky Universal jednoduše najdete u nás teď za výhodnou cenu! Nyní zakoupíte za 1 390 Kč.