Koberec Universal Katrina Paint, 200 x 290 cm

Toužíte po novém koberci? Pak sáhněte po tom od značky MOMA. Tyto koberce vynikají nejen pestrými a originálními vzory, ale i výrobní technologií... více informací »
Koberec Universal Katrina Paint
Značka: Universal
4 990 Kč
Více informací
Toužíte po novém koberci? Pak sáhněte po tom od značky MOMA. Tyto koberce vynikají nejen pestrými a originálními vzory, ale i výrobní technologií...

Toužíte po novém koberci? Pak sáhněte po tom od značky MOMA.

Tyto koberce vynikají nejen pestrými a originálními vzory, ale i výrobní technologií heat-set frisé. Vlákna koberce jsou během tohoto procesu speciálně tepelně upravována, čímž se zvýší jejich odolnost, barevnost a prodlouží životnost.

Nový produkt Koberec Universal Katrina Paint, máte možnost koupit také u nás v populární kategorii koberce. Nyní získáte vyjímečné výrobky ve zmiňované sekci za příznivou cenu! Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Koberec Universal Katrina Paint, 200 x 290 cm od známého výrobce Universal lze nakoupit na našich stránkách extra se slevou! Akční ceny již od 4 990 Kč.