Koberec Universal Lotto 505, 160 x 230 cm

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Lotto, jenž pochází z dílny značky... více informací »
Koberec Universal Lotto 505
Značka: Universal
3 690 Kč
Více informací
Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Lotto, jenž pochází z dílny značky...

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Lotto, jenž pochází z dílny značky Universal.

Výše zmíněné vlastnosti však nejsou jeho jedinou předností. Díky kombinaci 41% polypropylenových, 7% polyestesterových a 52% jutových vláken je charakteristický svou odolností a v neposlední řadě také snadnou údržbou.

Exkluzivní produkt máte možnost nakoupit také tu na stránkách v populární sekci koberce. Nyní můžete koupit oblíbené produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Známý výrobce Universal dlouhodobě dodává špičkový sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Koberec Universal Lotto 505, 160 x 230 cm od oblíbené značky Universal můžete pořídit momentálně trvale výhodně! Za bezkonkureční cenu 3 690 Kč.