Koberec Universal Lotto 531, 160 x 230 cm

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Lotto, jenž pochází z dílny značky... více informací »
Koberec Universal Lotto 531
Značka: Universal
3 690 Kč
Více informací
Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Lotto, jenž pochází z dílny značky...

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Lotto, jenž pochází z dílny značky Universal.

Výše zmíněné vlastnosti však nejsou jeho jedinou předností. Díky kombinaci 41% polypropylenových, 7% polyestesterových a 52% jutových vláken je charakteristický svou odolností a v neposlední řadě také snadnou údržbou.

Zajímavý výrobek Koberec Universal Lotto 531, 160 x 230 cm máte možnost nakoupit bez obtíží na našich stránkách umístěný v kategorii koberce! Vyberte si ještě ostatní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Populární značka Universal svým zákazníkům dodává prvotřídní zboží. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky Universal. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Koberec Universal Lotto 531, 160 x 230 cm od známé kvalitní značky Universal pohodlně dostanete nyní skutečně levně! Výhodně za skvělou cenu 3 690 Kč.