Koberec Universal Neila 1302, 120 x 170 cm

Zasloužil by si váš interiér trochu ozvláštnit? Pak do svého domova pozvěte tento koberec Neila od značky Universal. I přesto, že hned na první... více informací »
Koberec Universal Neila 1302
Značka: Universal
1 890 Kč
Více informací
Zasloužil by si váš interiér trochu ozvláštnit? Pak do svého domova pozvěte tento koberec Neila od značky Universal. I přesto, že hned na první...

Zasloužil by si váš interiér trochu ozvláštnit? Pak do svého domova pozvěte tento koberec Neila od značky Universal.

I přesto, že hned na první pohled zaujme svým nápaditým vzhledem, rozhodně není ochuzen o funkčnost. O tu se totiž postará zejména polyesterový materiál, díky kterému disponuje kýženou měkkostí a zároveň se velmi snadno udržuje.

Hodně žádaný produkt Koberec Universal Neila 1302, 120 x 170 cm můžete dostat bezprostředně tady a teď na našem webu v kategorii koberce. Podívejte se na zcela nové produkty ze zmíněné kategorie jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Universal může nabídnout vynikající sortiment Udělejte radost sami sobě!

Zlevněný produkt Koberec Universal Neila 1302, 120 x 170 cm od značky Universal máte možnost získat ještě dnes za příznivou cenu. V současnosti za 1 890 Kč.