Koberec Universal Nereida, 200 x 290 cm

Kolekce Nereida od značky Universal vnese svým orientálním vzorem do vašeho interiéru nádech Dálného východu. Vzhled však rozhodně není její... více informací »
Koberec Universal Nereida
Značka: Universal
6 690 Kč
Více informací
Kolekce Nereida od značky Universal vnese svým orientálním vzorem do vašeho interiéru nádech Dálného východu. Vzhled však rozhodně není její...

Kolekce Nereida od značky Universal vnese svým orientálním vzorem do vašeho interiéru nádech Dálného východu.

Vzhled však rozhodně není její jedinou předností. Díky polyesterovému materiálu se totiž koberce mohou pyšnit odolností proti zašpinění a nezaměnitelnou měkkostí. Zároveň se hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Exkluzivní produkt Koberec Universal Nereida, 200 x 290 cm máte možnost najít taky tady u nás v populární sekci koberce! Nyní můžete koupit parádní produkty z této známé rubriky na pár kliknutí. Věhlasný dodavatel Universal vyrábí top sortiment. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další skvělé zboží od značky Universal. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční výrobek Koberec Universal Nereida, 200 x 290 cm od top výrobce Universal lze koupit tady nyní za skvělou cenu! Nabídky od 6 690 Kč.