Koberec Universal Saida, 130 x 200 cm

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu... více informací »
Koberec Universal Saida
Značka: Universal
3 490 Kč
Více informací
Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu...

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu propůjčila značka Universal.

Na rozdíl od jeho předchůdců je navíc velmi praktický. Díky polyesterovému materiálu mu nechybí kýžená měkkost, je odolný a zároveň se velmi snadno udržuje.


Ve slevě produkt Koberec Universal Saida, 130 x 200 cm získáte právě teď na našich stránkách v oblíbené rubrice koberce. Připravili jsme parádní produkty z této oblíbené sekce za super peníze! Dodavatel Universal vám nabízí kvalitní sortiment.

Exkluzivní produkt Koberec Universal Saida, 130 x 200 cm od známé značky Universal pohodlně seženete zrovna dnes skutečně výhodně! Právě teď jen za 3 490 Kč.