Koberec Universal Saida, 80 x 150 cm

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu... více informací »
Koberec Universal Saida
Značka: Universal
1 590 Kč
Více informací
Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu...

Zatímco jedna polovina jej nesnese, ta druhá na něj nedá dopustit. Řeč je o nestárnoucím vzoru tohoto koberce, jehož modernější pojetí mu propůjčila značka Universal.

Na rozdíl od jeho předchůdců je navíc velmi praktický. Díky polyesterovému materiálu mu nechybí kýžená měkkost, je odolný a zároveň se velmi snadno udržuje.


Tento diskontní produkt Koberec Universal Saida, 80 x 150 cm máte možnost získat právě teď tady u nás v rubrice koberce. Získejte oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za super cenu! To ale však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další vybrané kousky značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Universal svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Koberec Universal Saida, 80 x 150 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Universal získáte momentálně na našich stránkách za super cenu. Cena již od 1 590 Kč.