Koberec Universal Smoothy, 130 x 200 cm

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti... více informací »
Koberec Universal Smoothy
Značka: Universal
5 290 Kč
Více informací
Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti...

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat kolekce Smoothy od značky Universal.

I přes její nenápadný vzhled však rozhodně není ochuzena o praktickou stránku. Díky polypropylenovému materiálu jsou koberce charakteristické kýženou měkkostí a zároveň snadnou údržbou.

Dobré vědět: Tento koberec není vhodný do místností s podlahovým vytápěním.

Hodně žádaný kus Koberec Universal Smoothy, 130 x 200 cm můžete dostat nyní tu na stránkách v populární rubrice koberce! Nyní koupíte akční produkty ze zmíněné rubriky za báječnou cenu! Přední značka Universal vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní sortiment

Diskontní produkt Koberec Universal Smoothy, 130 x 200 cm od této skvělé značky Universal jde získat momentálně v naši nabídce extra se slevou. Momentálně k dispozici za 5 290 Kč.