Koberec Universal Smoothy, 160 x 230 cm

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti... více informací »
Koberec Universal Smoothy
Značka: Universal
7 490 Kč
Více informací
Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti...

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat kolekce Smoothy od značky Universal.

I přes její nenápadný vzhled však rozhodně není ochuzena o praktickou stránku. Díky polypropylenovému materiálu jsou koberce charakteristické kýženou měkkostí a zároveň snadnou údržbou.

Dobré vědět: Tento koberec není vhodný do místností s podlahovým vytápěním.


Hodně žádaný produkt Koberec Universal Smoothy, 160 x 230 cm dostanete taky tu na našich stránkách v kategorii koberce! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této známé sekce v bezva akci. Věhlasná značka Universal vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty.

Unikátní a žádaný produkt Koberec Universal Smoothy, 160 x 230 cm s pečetí kvality od značky Universal jednoduše naleznete zde teď právě skutečně výhodně! Ve skvělé akci za 7 490 Kč.