Koberec Universal Sylvia, 160 x 230 cm

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z... více informací »
Koberec Universal Sylvia
Značka: Universal
4 190 Kč
Více informací
Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z...

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z dílny značky Universal.

Výše zmíněné vlastnosti však nejsou jeho jedinou předností. Díky polyesterovému materiálu je charakteristický jemnými a lesklými vlákny, odolností a v neposlední řadě také snadnou údržbou.

Tento vynikající produkt máte možnost získat lehce na našich stránkách v populární kategorii koberce! Pořiďte si kvalitní kousky z této populární rubriky ve výhodné akci. Významný dodavatel Universal vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty Však to vidíte sami. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Koberec Universal Sylvia, 160 x 230 cm od známého dodavatele Universal jde koupit právě teď v nabídce napořád výhodně. V akci od 4 190 Kč.