Koberec Universal Sylvia Multi, 160 x 230 cm

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z... více informací »
Koberec Universal Sylvia Multi
Značka: Universal
4 190 Kč
Více informací
Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z...

Nejen, že je líbivý na pohled. Zároveň poskytne dokonalý komfort pro vaše bosé nožky. Řeč je o tomto koberci z kolekce Sylvia, jenž pochází z dílny značky Universal.

Výše zmíněné vlastnosti však nejsou jeho jedinou předností. Díky polyesterovému materiálu je charakteristický jemnými a lesklými vlákny, odolností a v neposlední řadě také snadnou údržbou.


Oblíbený a kvalitní kus Koberec Universal Sylvia Multi, 160 x 230 cm pořídíte pohodlně u nás v kategorii koberce. Vyhledejte si zcela nové produkty ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Zcela unikátní kousek Koberec Universal Sylvia Multi, 160 x 230 cm s osvědčenou značkou Universal je dostupný právě teď pořád výhodně! Nabídka od 4 190 Kč.