Koberec Vitaus Fareho Mavi, 60 x 100 cm

Což takhle pořídit si koberec? Takový, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C a je protiskluzavý. Takovou kombinaci těžko pohledat, ale... více informací »
Koberec Vitaus Fareho Mavi
Značka: Vitaus
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Což takhle pořídit si koberec? Takový, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C a je protiskluzavý. Takovou kombinaci těžko pohledat, ale Vitaus to umí!

Jejich koberce jsou vyrobeny z mikrovláken polyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako kuchyně nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.


Kvalitní a levný produkt Koberec Vitaus Fareho Mavi, 60 x 100 cm seženete aktuálně tu na stránkách zařazený v kategorii koberce. Najděte si parádní produkty z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka Vitaus dlouhodobě dodává vysoce kvalitní výrobky. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od výrobce Vitaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.