Koberec Vitaus Kaluma, ⌀ 80 cm

Koberce Vitaus jsou vyrobeny z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v pračce. Hodí se tak i... více informací »
Koberec Vitaus Kaluma
Značka: Vitaus
569 Kč
Více informací
Koberce Vitaus jsou vyrobeny z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v pračce. Hodí se tak i...

Koberce Vitaus jsou vyrobeny z mikropolyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Jsou vysoce odolné, protiskluzové a lze je prát v pračce. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.


Tento skvělý produkt dostanete právě teď tady a teď na našem webu zařazený v kategorii koberce. Mrkněte na zlevněné produkty z naší sekce ve výhodné akci. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více! Máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce Vitaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Vitaus dodává top sortiment

Tento nejprodávanější produkt Koberec Vitaus Kaluma, ⌀ 80 cm s pečetí kvality od značky Vitaus máte možnost sehnat bezpečně online ve slevě. V současnosti pořídíte za cenu 569 Kč.