Koberec Vitaus Larento, 80 x 120 cm

Pořiďte si domů koberec, který bude vaší podlaze skutečně slušet. Ale ne jen tak ledajaký koberec. Tyhle kousky od značky Vitaus jsou totiž... více informací »
Koberec Vitaus Larento
Značka: Vitaus
799 Kč
Více informací
Pořiďte si domů koberec, který bude vaší podlaze skutečně slušet. Ale ne jen tak ledajaký koberec. Tyhle kousky od značky Vitaus jsou totiž...

Pořiďte si domů koberec, který bude vaší podlaze skutečně slušet. Ale ne jen tak ledajaký koberec. Tyhle kousky od značky Vitaus jsou totiž protiskluzové, velmi odolné a navíc je můžete prát na 30 °C.

Výhody materiálu:
Tento kousek se díky svému materiálu řadí mezi syntetické koberce, které mají nejednu výhodu. Mají nižší výrobní náklady, tudíž i cena je neporovnatelně nižší než u koberců z přírodních vláken. Maji skvělé antistatické vlastnosti a jsou velmi odolné proti roztočům, což je dělá ideální volbou pro alergiky. Díky svému zpracování si drží sytější odstíny a mají tvarovou stálost.

Údržba koberce:
Nejenom, že se dá bez námahy umýt v ruce, ale lze ho také hodit do pračky a vyprat na 30 °C. Vyhněte se bělidlům a při ručním mytí koberec nemačkejte a násilně neždímejte.

Výjimečný produkt Koberec Vitaus Larento, 80 x 120 cm je k získání ještě tady na našich stránkách umístěný v kategorii koberce. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie za super ceny.

Často hledaný produkt Koberec Vitaus Larento, 80 x 120 cm od skvělé a známé značky Vitaus je k sehnání zrovna skutečně výhodně! V současnosti za 799 Kč.