Koberec Vitaus Malika Kassio, 80 x 120 cm

Barevný koberec je to pravé pro oživení monotónní podlahy. Koberce Vitaus ovšem umí ještě něco navíc! Koberce této značky jsou totiž... více informací »
Koberec Vitaus Malika Kassio
Značka: Vitaus
799 Kč
Více informací
Barevný koberec je to pravé pro oživení monotónní podlahy. Koberce Vitaus ovšem umí ještě něco navíc! Koberce této značky jsou totiž...

Barevný koberec je to pravé pro oživení monotónní podlahy. Koberce Vitaus ovšem umí ještě něco navíc!

Koberce této značky jsou totiž protiskluzové a velmi odolné, takže je můžete dát třeba i do kuchyně. Navíc je v případě potřeby můžete hodit do pračky a snadno je zbavit veškerých nečistot. S takovým kouskem bude každý krok radostí.

Designový kus jde sehnat právě zde tady u nás zařazený v kategorii koberce! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. V očích zákazníků populární výrobce Vitaus vám poskytuje kvalitní sortiment U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Vitaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový produkt Koberec Vitaus Malika Kassio, 80 x 120 cm od známé kvalitní značky Vitaus jednoduše získáte zde teď právě trvale výhodně! K sehnání zrovna v akci za 799 Kč.