Koberec Vitaus Mirga, 120 x 180 cm

Každý interiér by měl být vybaven jedním či dvěma zářivými kousky, které rozbíjejí všednost běžných podlah. S koberci Vitaus ovšem získáte... více informací »
Koberec Vitaus Mirga
Značka: Vitaus
1 590 Kč
Více informací
Každý interiér by měl být vybaven jedním či dvěma zářivými kousky, které rozbíjejí všednost běžných podlah. S koberci Vitaus ovšem získáte...

Každý interiér by měl být vybaven jedním či dvěma zářivými kousky, které rozbíjejí všednost běžných podlah. S koberci Vitaus ovšem získáte víc než jen pestrobarevný doplněk.

Každý kousek je totiž protiskluzový a velmi odolný, takže jej můžete dát do každého prostoru bez obav o případnou zátěž. Starosti si nemusíte dělat ani se zdlouhavým čištěním jeho povrchu. Koberec můžete dát jen do pračky a během chvíle bude opět oslnivě čistý. S takovým doplňkem bude každé došlápnutí skutečnou radostí.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.

Tento nejprodávanější produkt Koberec Vitaus Mirga, 120 x 180 cm máte možnost najít jednoduše tu na našem webu v rubrice koberce! Nyní si můžete vybrat jiné produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky Vitaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka Vitaus má kvalitní produkty Přesvědčte se.

Velmi oblíbený výrobek Koberec Vitaus Mirga, 120 x 180 cm od společnosti s výborným jménem Vitaus pohodlně získáte v naší internetové nabídce ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 1 590 Kč.