Koberec Vitaus Tasik, 80 x 150 cm

Rádi byste si domů pořídili jeden či dva barevné kousky, které by oživili váš interiér, ale obáváte se zdlouhavého čištění a opotřebení? S... více informací »
Koberec Vitaus Tasik
Značka: Vitaus
899 Kč
Více informací
Rádi byste si domů pořídili jeden či dva barevné kousky, které by oživili váš interiér, ale obáváte se zdlouhavého čištění a opotřebení? S...

Rádi byste si domů pořídili jeden či dva barevné kousky, které by oživili váš interiér, ale obáváte se zdlouhavého čištění a opotřebení? S koberci Vitaus můžete tyto starosti hodit za hlavu!

Tyto koberce jsou totiž protiskluzové a velmi odolné. V případě zašpinění je navíc můžete dát do pračky a koberec tak bude bez větší námahy jako nový. A vy si tak můžete zařídit interiér přesně podle svých představ.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.


Tento kvalitní kus lze koupit snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii koberce! Nyní můžete získat unikátní produkty ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu. Tato vyjímečná značka Vitaus dlouhodobě prodává velmi kvalitní zboží. To však není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od značky Vitaus. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Koberec Vitaus Tasik, 80 x 150 cm od dodavatele zboží Vitaus snadno seženete právě se slevou! V akci za cenu 899 Kč.