Koňakově hnědá rohová pohovka z recyklované kůže Bonami Selection Fairfield, levý roh, 282 cm

Objevte kolekci stylového a velmi komfortního sedacího nábytku od značky Bonami Selection. Na této rohové pohovce Bonami Selection Fairfield pro 4... více informací »
Koňakově hnědá rohová pohovka z recyklované kůže Bonami Selection Fairfield
38 900 Kč
Více informací
Objevte kolekci stylového a velmi komfortního sedacího nábytku od značky Bonami Selection. Na této rohové pohovce Bonami Selection Fairfield pro 4...

Objevte kolekci stylového a velmi komfortního sedacího nábytku od značky Bonami Selection.

Na této rohové pohovce Bonami Selection Fairfield pro 4 osoby se uvelebí celá rodina. Navíc díky středně tvrdému sedáku a výplni z PUR pěny bude posezení na ní opravdu jedna radost.

Pohovka Fairfield je k mání v nadčasovém provedení s potahem z umělé kůže. Vsaďte na jedinečný design pohovky Bonami Selection Fairfield, který vydrží stylový dlouhá léta.


Kvalitní a velmi žádaný kus Koňakově hnědá rohová pohovka z recyklované kůže Bonami Selection Fairfield, levý roh, 282 cm můžete pořídit mimo jiné na webu zařazený v sekci rohové pohovky! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné sekce v akci. Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty značky Bonami Selection. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kus Koňakově hnědá rohová pohovka z recyklované kůže Bonami Selection Fairfield, levý roh, 282 cm od předního výrobce Bonami Selection jde pořídit aktuálně na webu za výhodnou cenu! Výhodně za 38 900 Kč.