Konferenční stolek s podnožím z dubového dřeva Actona Woodstock, 120 x 60 cm

Využijte nábytek na maximum. Pokud hledáte nový konferenční stolek, který bude mít i úložný prostor, pak jste tu správně. Stoleček Woodstock... více informací »
Konferenční stolek s podnožím z dubového dřeva Actona Woodstock
Značka: Actona
7 690 Kč
Více informací
Využijte nábytek na maximum. Pokud hledáte nový konferenční stolek, který bude mít i úložný prostor, pak jste tu správně. Stoleček Woodstock...

Využijte nábytek na maximum. Pokud hledáte nový konferenční stolek, který bude mít i úložný prostor, pak jste tu správně. Stoleček Woodstock značky Actona skvěle padne k pohovce a navíc místečko i na časopisy, ovladače anebo kapesníky.


Zajímavý výrobek máte možnost pořídit mimo jiné tu na našem webu v populární rubrice konferenční stolky. Nyní můžete koupit ještě podobné výrobky z této populární rubriky za výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od značky Actona. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Konferenční stolek s podnožím z dubového dřeva Actona Woodstock, 120 x 60 cm pocházející od značky Actona získáte tady a teď právě za super cenu. Výhodně za super cenu 7 690 Kč.