Konferenční stůl s deskou z mangového dřeva Kave Home Leska

Tento konferenční stůl od španělské značky Kave Home dodá vašemu interiéru špetku nevšednosti. Díky kombinování Scandi stylu se španělskou... více informací »
Konferenční stůl s deskou z mangového dřeva Kave Home Leska
Značka: Kave Home
11 490 Kč
Více informací
Tento konferenční stůl od španělské značky Kave Home dodá vašemu interiéru špetku nevšednosti. Díky kombinování Scandi stylu se španělskou...

Tento konferenční stůl od španělské značky Kave Home dodá vašemu interiéru špetku nevšednosti. Díky kombinování Scandi stylu se španělskou bohémskou rozevlátostí vytváří tato značka jedinečné designérské kousky.

Elegantní kovová podnož v kombinaci s masivním mangovým dřevem vytváří jednoduše kousek, na kterém budete moci oči nechat.

Nábytek Kave Home je navrhován nejen s citem pro design, ale také s důrazem na respekt k přírodě. Proto masivní dřevo, použité na tento kus nábytku, se značka snaží získávat z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem s řízeným kácením na ochranu životního prostředí. Designéři jednoduše navrhují kousky, na které bude radost pohledět a zároveň dlouho vydrží.


Tento velmi žádaný kus můžete získat rovněž tu na našich stránkách v oblíbené sekci konferenční stolky! Najděte si ještě další zboží ze zmíněné sekce za výhodné peníze! To ale není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte také na více kvalitních produktů od značky Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Konferenční stůl s deskou z mangového dřeva Kave Home Leska od značky s dobrým jménem Kave Home můžete dostat zde teď právě ve výhodné akci. V akci za cenu 11 490 Kč.