Kovová miska pro zvířata s dřevěným podstavcem Kate Louise Cat

Značka Kate Louise vás přesvědčí o tom, že i čtyřnohý člen domácnosti si zaslouží estetické stravování. Miska z nerezové oceli zasazená do... více informací »
Kovová miska pro zvířata s dřevěným podstavcem Kate Louise Cat
Značka: Kate Louise
749 Kč
Více informací
Značka Kate Louise vás přesvědčí o tom, že i čtyřnohý člen domácnosti si zaslouží estetické stravování. Miska z nerezové oceli zasazená do...

Značka Kate Louise vás přesvědčí o tom, že i čtyřnohý člen domácnosti si zaslouží estetické stravování. Miska z nerezové oceli zasazená do podstavce ze smrkového dřeva je ideální pro vodu i krmivo. Díky užitému materiálu se snadno čistí a zůstává hygienická.


Nový produkt Kovová miska pro zvířata je k získání rovněž tu v populární rubrice doplňky pro domácí mazlíčky. Získejte akční zboží z této populární sekce za super peníze. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele Kate Louise. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Kovová miska pro zvířata s dřevěným podstavcem Kate Louise Cat od dodavatele zboží Kate Louise je k sehnání zde nyní napořád výhodně. Cena od 749 Kč.