Krájecí prkénko z mangového dřeva Nkuku Nalbari, délka 38 cm

Neodmyslitelný pomocník kuchyňské výbavy, který je ovšem i designovým a mimořádně kvalitním kouskem. Na výrobu krájecího prkénka značky... více informací »
Krájecí prkénko z mangového dřeva Nkuku Nalbari
Značka: Nkuku
1 490 Kč
Více informací
Neodmyslitelný pomocník kuchyňské výbavy, který je ovšem i designovým a mimořádně kvalitním kouskem. Na výrobu krájecího prkénka značky...

Neodmyslitelný pomocník kuchyňské výbavy, který je ovšem i designovým a mimořádně kvalitním kouskem.

Na výrobu krájecího prkénka značky Nkuku bylo použito výhradně udržitelné mangové dřevo. To znamená, že zpracovány byly mangové stromy, které už působením přírody nerodily žádné nové plody. Na jejich místě potom farmáři vysadí stromy nové a takto postupují stále dokola.

Jak pečovat o mangové dřevo?
Aby vám tento jedinečný kousek vydržel co nejdéle, je potřeba se kvalitně starat o mangové dřevo. Prkénko umývejte v horké vodě s mýdlem a ihned po umytí jej otřete do sucha. Pro výživu a ochranu dřevěného materiálu vmazávejte látkovým hadříkem potravinářský olej, například olivový nebo ořechový.


Vysoce kvalitní produkt Krájecí prkénko z mangového dřeva Nkuku Nalbari, délka 38 cm můžete sehnat bezprostředně tady na našem webu v oblíbené kategorii kuchyňská prkénka. Mrkněte na ještě jiné produkty z této populární kategorie za rozumné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Nkuku. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Nkuku vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky A to ještě není vše!

Nejprodávanější kus Krájecí prkénko z mangového dřeva Nkuku Nalbari, délka 38 cm od populárního výrobce Nkuku jednoduše najdete momentálně za zcela nejnižší cenu! Ceny od 1 490 Kč.