Královsky modrá rozkládací rohová pohovka se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre, levý roh

Seznamte se s tím nejlepším parťákem obývacího pokoje. Tato rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdechne vaší společenské místnosti... více informací »
Královsky modrá rozkládací rohová pohovka se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre
46 900 Kč
Více informací
Seznamte se s tím nejlepším parťákem obývacího pokoje. Tato rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdechne vaší společenské místnosti...

Seznamte se s tím nejlepším parťákem obývacího pokoje. Tato rohová pohovka od značky Windsor & Co Sofas vdechne vaší společenské místnosti moderní pojetí smíchanou s kapkou elegance. V případě nečekaných návštěv můžete tento poklad rozložit a vytvořit tak místo na přespání.

Pohovku nabízíme ve dvou provedení: levý i pravý roh.

Kolekce Astre nabízí pohovky a pufy v moderním pojetí. Jejich potah je z kvalitní látky, která napodobuje samet, takže vás každého usazení jemně pohladí po těle i duši.

Windsor & Co Sofas je francouzská značka, která navrhuje nábytek té nejvyšší kvality. Veškerý nábytek vznikl z jednoduchého nápadu, který se z hlavy návrhářů přenesl na papír a zrealizoval. Každý kousek voní originalitou a jedinečností.

Využívají ty nejkvalitnější materiály od masivního dřeva po pevné látky vysoce odolné proti oděru. Tím pádem se z tohoto nábytku stává poklad, který vám bude dělat radost mnoho let.

Hodně povedený produkt Královsky modrá rozkládací rohová pohovka se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre, levý roh získáte právě tu na stránkách v oblíbené kategorii rohové pohovky! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této známé kategorie za super ceny! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od značky Windsor & Co Sofas. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Windsor & Co Sofas má k dispozici kvalitní produkty A to je teprve začátek.

Tento velmi žádaný kus Královsky modrá rozkládací rohová pohovka se sametovým potahem Windsor & Co Sofas Astre, levý roh s pečetí kvality od značky Windsor & Co Sofas jednoduše najdete právě teď u nás výhodně! Aktuálně výhodně za 46 900 Kč.