Krémová dětská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm

Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních... více informací »
Krémová dětská pletená deka ESECO Spring
Značka: Eseco
899 Kč
Více informací
Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních...

Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních dnech spolehlivě zahřeje.

Vyrobená je z kombinace bavlněných a akrylových měkkých přízí, které se postarají o pohodlné a spokojené usínání. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou ruční výrobou.


Unikátní a oblíbený produkt lze zakoupit bezprostředně na webu umístěný v sekci dětské deky. Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této populární sekce za výhodnou cenu. Věhlasný výrobce Eseco poskytuje velmi kvalitní sortiment To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. Podívejte se taky na více produktů od dodavatele Eseco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Krémová dětská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm od společnosti s úžasnou pověstí Eseco máte možnost získat bezpečně online za výborné peníze! Akční ceny již od 899 Kč.