Krémová keramická salátová miska Emile Henry, ⌀ 28 cm

Představte si svou kuchyň a jídelnu. Už ji vidíte? Pak se nadechněte. Cítíte tu vůni chutného jídla, která si line vaším domovem? Ano? Skvěle!... více informací »
Krémová keramická salátová miska Emile Henry
Značka: EMILE_HENRY
799 Kč
Více informací
Představte si svou kuchyň a jídelnu. Už ji vidíte? Pak se nadechněte. Cítíte tu vůni chutného jídla, která si line vaším domovem? Ano? Skvěle!...

Představte si svou kuchyň a jídelnu. Už ji vidíte? Pak se nadechněte. Cítíte tu vůni chutného jídla, která si line vaším domovem? Ano? Skvěle! Teď už jen stačí prostřít, jak jinak než stylově. Vyberte si na svůj stůl nádobí od Emile Henry a nechte vaše kulinářské výtvory zazářit.

Pokud holdujete salátům, tato miska je pro vás jako dělaná. Elegantní, stylová a dostatečně velká pro jakýkoliv zeleninový, těstovinový i jiný zázrak, který připravíte.

O značce:

Francouzská rodinná firma Emile Henry je pojmem mezi všemi, kteří propadli umění pečení a vaření. Jejich ručně vyráběné keramické nádobí té nejvyšší kvality dává klasickému obědu novou tvář. Výjimečný vzhled, díky kterému nejen pečení, ale i samotné servírování v miskách a formách, gurmánským zážitkem přitom přináší od roku 1848.

Díky speciální technologii je keramika odolná proti nárazu a poškrábání, takže na ní můžete klidně krájet a používat ostré nástroje. Všechny skvosty značky Emile Henry jsou navíc vhodné do myčky na nádobí, mikrovlnné trouby a dokonce i do mrazáku.

Recept na nejlepší koláč máme každý jiný, ale pokud jde o to nejlepší nádobí na pečení, u všech znalců to vyhrává Emile Henry.

Tento akční a ve slevě produkt Krémová keramická salátová miska Emile Henry, ⌀ máte možnost nakoupit ještě tady na webu umístěný v kategorii mísy. Podívejte se na unikátní produkty ze zmíněné sekce v akci. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na další zboží od výrobce EMILE_HENRY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka EMILE_HENRY pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment.

Tento zlevněný produkt Krémová keramická salátová miska Emile Henry, ⌀ 28 cm od kvalitní společnosti EMILE_HENRY máte možnost nakoupit nyní téměř zdarma! Ve skvělé akci za 799 Kč.