Krémově bílý koberec Universal Ikone, 133 x 190 cm

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o... více informací »
Krémově bílý koberec Universal Ikone
Značka: Universal
3 990 Kč
Více informací
Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o...

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o praktickou stránku.

Jinak tomu není ani u kolekce Ikone, která hned na první pohled zaujme díky kombinaci zemitého odstínu s lehce zářivějšími barvami. O funkčnost se pak postará polypropylenový materiál, jenž zajistí kýženou měkkost, dobrou odolnost a nenáročnou údržbu.

Zlevněný produkt Krémově bílý koberec Universal Ikone, 133 x 190 cm máte možnost dostat prostě tady a teď na našem webu v kategorii koberce! Podívejte se na další kousky z naší rubriky v bezva akci.

Hodně žádaný kus Krémově bílý koberec Universal Ikone, 133 x 190 cm od známé kvalitní značky Universal jednoduše pořídíte již dnes za super cenu! Nyní pořídíte jen za 3 990 Kč.