Krémově bílý koberec Universal Ziri, 200 x 290 cm

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o... více informací »
Krémově bílý koberec Universal Ziri
Značka: Universal
10 490 Kč
Více informací
Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o...

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o praktickou stránku.

Jinak tomu není ani u kolekce Ziri, která hned na první pohled zaujme díky kombinaci zemitého odstínu s lehce zářivějšími barvami. O funkčnost se pak postará polypropylenový materiál, jenž zajistí kýženou měkkost, dobrou odolnost a nenáročnou údržbu.


Unikátní a oblíbený kus seženete taky na stránkách v populární sekci koberce. Nyní najdete vyjímečné kousky ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Nejprodávanější kousek Krémově bílý koberec Universal Ziri, 200 x 290 cm od kvalitní společnosti Universal jednoduše naleznete právě teď u nás za super cenu. Nabídka od 10 490 Kč.