Krémově bílý koberec Universal Ziri White, 60 x 150 cm

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o... více informací »
Krémově bílý koberec Universal Ziri White
Značka: Universal
2 190 Kč
Více informací
Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o...

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o praktickou stránku.

Jinak tomu není ani u kolekce Ziri, která hned na první pohled zaujme díky kombinaci zemitého odstínu s lehce zářivějšími barvami. O funkčnost se pak postará polypropylenový materiál, jenž zajistí kýženou měkkost, dobrou odolnost a nenáročnou údržbu.

Kvalitní a levný produkt Krémově bílý koberec Universal získáte mimo jiné tady na stránkách v populární rubrice koberce. Nyní si můžete koupit unikátní produkty ze zmíněné kategorie za výhodné peníze! Máme toho více, mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce Universal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Universal vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky

Zcela unikátní produkt Krémově bílý koberec Universal Ziri White, 60 x 150 cm od značky s dlouholetou tradicí Universal jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce pořád výhodně. Akční cena již od 2 190 Kč.