Krémově bílý polštář Linda Vrňáková Lentils

Designérka Linda Vrňáková vždy přemýšlí nad produkty a celým procesem výroby do posledního detailu. Také proto vznikly hravé polštářky... více informací »
Krémově bílý polštář Linda Vrňáková Lentils
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Designérka Linda Vrňáková vždy přemýšlí nad produkty a celým procesem výroby do posledního detailu. Také proto vznikly hravé polštářky z kolekce Lentils. Jsou totiž vyrobeny z ústřižků a zbytků prémiových materiálů, které jsou použity na výrobu ikonických masážních křesel značky LIV. V barevných polštářcích se tak mísí cit pro udržitelnost i stylový design.

Kulaté polštářky jako lentilky svými barvami výborně oživí vaši pohovku, křeslo i židli. V případě nečekaných hostů poslouží i jako sedací podložka na zem. Ale nemusíte se je bát vzít ani na zahradu či do stanu. Jsou totiž potaženy kvalitní, snadno udržovatelnou španělskou látkou AQUA CLEAN. Potah je navíc sundavací, takže jej můžete s klidným svědomím prát v pračce na 30 stupňů.

Tento akční a ve slevě produkt můžete pořídit přímo tady u nás ve známé rubrice kuchyňský textil. Podívejte se na nové výrobky z této kategorie za výborné peníze! Máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty od dodavatele Linda Vrňáková. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Linda Vrňáková pro vás připravuje vynikající výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.