Krémově bílý vlněný koberec Think Rugs Spiral, ⌀ 180 cm

Máte slabost pro přírodní materiály? Pak si vás jistě získá kolekce Spiral od anglické značky Think Rugs. Koberce jsou totiž vyrobené ze 100%... více informací »
Krémově bílý vlněný koberec Think Rugs Spiral
Značka: Think Rugs
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Máte slabost pro přírodní materiály? Pak si vás jistě získá kolekce Spiral od anglické značky Think Rugs.

Koberce jsou totiž vyrobené ze 100% vlny známou pro svou nezaměnitelnou měkkost a odolnost proti znečištění. Veškerá vlákna navíc byla utkána ručně, díky čemuž si můžete být jisti, že vám u nohou bude ležet opravdový unikát.

Dobré vědět: Nelekněte se, pokud bude po zakoupení koberec trochu línat. Jde o přirozenou vlastnost vlny, která přibližně po měsíci sama odezní.


Tento designový kus Krémově bílý vlněný koberec Think Rugs Spiral, ⌀ 180 cm je dostupný v pohodě tady na našich stránkách v populární sekci koberce. Máme pro vás podobné zboží ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další zboží od výrobce Think Rugs. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Think Rugs představuje top produkty. Nakupujte výhoděn u nás!