Krémově-oranžový koberec Mint Rugs Lark, 80 x 150 cm

Koberce z kolekce Lark vás na první pohled zaujmou svými vzory, které jsou sice hravé, zároveň si ale zachovávají minimalistický nádech. A právě... více informací »
Krémově-oranžový koberec Mint Rugs Lark
Značka: Mint Rugs
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Koberce z kolekce Lark vás na první pohled zaujmou svými vzory, které jsou sice hravé, zároveň si ale zachovávají minimalistický nádech. A právě proto se výborně hodí do interiérů mnoha různých stylů – excentrických i elegantních.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Tento designový produkt je k dostání jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice koberce! Získejte jiné produkty z naší rubriky snadno online. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také více skvělých produktů od značky Mint Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Mint Rugs svým zákazníkům nabízí vynikající zboží.