Krémovo-béžový oboustranný běhoun Hanse Home Duo, 80 x 300 cm

Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené... více informací »
Krémovo-béžový oboustranný běhoun Hanse Home Duo
Značka: Hanse Home
1 990 Kč
Více informací
Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené...

Je velmi měkký, snadno se udržuje a pokud se vám omrzí jeho barva, můžete ho prostě obrátit? Takové jsou koberce Duo od značky Hanse Home. Vyrobené jsou z kombinace 80% bavlny a 20% polyesteru, díky které vám poskytnou vždy pohodlné našlápnutí.

Exkluzivní produkt lze zakoupit přímo na stránkách v rubrice koberce. Vyberte si ostatní produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte také na další prověřené zboží značky Hanse Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Krémovo-béžový oboustranný běhoun Hanse Home Duo, 80 x 300 cm s pečetí kvality od značky Hanse Home lze nakoupit aktuálně za skvělou cenu. Výhodně za 1 990 Kč.