Krémový kameninový hrnek s ouškem Bitz Basics Matte Cream, 190 ml

Kameninové nádobí se těší velké oblibě a není se čemu divit. Vychází z toho i kolekce Basics od značky Bits, která nabízí minimalisticky... více informací »
Krémový kameninový hrnek s ouškem Bitz Basics Matte Cream
Značka: Bitz
219 Kč
Více informací
Kameninové nádobí se těší velké oblibě a není se čemu divit. Vychází z toho i kolekce Basics od značky Bits, která nabízí minimalisticky...

Kameninové nádobí se těší velké oblibě a není se čemu divit. Vychází z toho i kolekce Basics od značky Bits, která nabízí minimalisticky pojaté hrnky, mísy, talíře a vázy, které v sobě pojí krásný design a praktické využití na jedničku.

O značce:

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Vysoce kvalitní produkt Krémový kameninový hrnek s ouškem Bitz Basics Matte Cream, naleznete pohodlně tady na našem webu v sekci čaj a káva. Najděte si ještě další kusy z této oblíbené rubriky z pohodlí domova! To však není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte na další kvalitní zboží od značky Bitz. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Bitz vám představuje top zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Unikátní výrobek Krémový kameninový hrnek s ouškem Bitz Basics Matte Cream, 190 ml od značky s dlouholetou historií Bitz snadno můžete pořídit zrovna extra se slevou! K sehnání zrovna v akci za 219 Kč.