Krémový koberec Flair Rugs Imari, 120 x 170 cm

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u kolekce Imari od značky Flair Rugs. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou... více informací »
Krémový koberec Flair Rugs Imari
Značka: Flair Rugs
2 190 Kč
Více informací
Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u kolekce Imari od značky Flair Rugs. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou...

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u kolekce Imari od značky Flair Rugs. Jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci. Je to ideální interiérový doplněk, který vám bude ležet u nohou. Doslova.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.


Tento unikátní produkt Krémový koberec Flair Rugs Imari, 120 x 170 cm lze sehnat právě nyní tu na našem webu zařazený v sekci koberce. Nyní získáte jiné kousky z této oblíbené kategorie za super ceny. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kousky od dodavatele Flair Rugs. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Flair Rugs má k dispozici prvotřídní zboží.

Často hledaný kus Krémový koberec Flair Rugs Imari, 120 x 170 cm od skvělého a známého výrobce Flair Rugs dostanete v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 2 190 Kč.