Krémový koberec z viskózy Mint Rugs Caine, 80 x 125 cm

Tento nápaditý krémový koberec z kolekce Shine Mero je zdoben elegantním embosovaným vzorem. Jde tak o designový kousek, který se bude skvěle vyjímat... více informací »
Krémový koberec z viskózy Mint Rugs Caine
Značka: Mint Rugs
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Tento nápaditý krémový koberec z kolekce Shine Mero je zdoben elegantním embosovaným vzorem. Jde tak o designový kousek, který se bude skvěle vyjímat jak v obýváku, tak i ve vstupní hale či ložnici. Váš domov nejen zkrášlí, ale také potěší svými vlastnostmi.

O materiálu:
Viskózové koberce jsou měkké, tudíž velmi příjemné na dotyk. Potěší svými absorpčními schopnostmi, nedrží tak ve svých vláknech nadbytečnou vlhkost. Nežmolkují se, jsou antistatické a nemají tendenci zachytávat nečistoty. Jsou velmi podobné hedvábnému materiálu, ale cenově o mnoho dostupnější.


Hodně oblíbený produkt je k sehnání snadno tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice koberce! Připravili jsme ještě další produkty z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete více kvalitních produktů značky Mint Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Mint Rugs pro své zákazníky prodává prvotřídní produkty Nakupujte výhoděn u nás!