Krémový přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 200 x 220 cm

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však... více informací »
Krémový přehoz na postel AmeliaHome Meadore
Značka: AmeliaHome
1 290 Kč
Více informací
Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však...

Vždy naklizeně a uspořádaně vypadající ložnice snadno docílíte s tímto elegantním přehozem na postel od značky AmeliaHome. Krásný vzhled však není jeho jedinou předností, díky polyesterovému materiálu je charakteristický odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě také kýženou lehkostí pro kterou se hodí i jako letní přikrývka.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jej sušte výhradně v horizontální poloze a žehlete maximálně na 110 °C.

Kvalitní a žádaný produkt Krémový přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 200 x 220 cm máte možnost sehnat ještě tady na našich stránkách v sekci uncategorized! Nyní můžete najít zlevněné zboží z této známé rubriky za parádní cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Mrkněte také na více skvělých produktů od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. Podívejte se sami.

Tento designový kus Krémový přehoz na postel AmeliaHome Meadore, 200 x 220 cm od kvalitní společnosti AmeliaHome najdete zrovna dneska za super cenu! Za bezkonkureční cenu 1 290 Kč.