Mátově zelená domečková šatní skříň Vipack Casami

Všude dobře, doma nejlépe. To platí i pro knihy. Pořiďte své ratolesti tuto knihovnu ve tvaru domečku s uzavíratelnými dvířky v mátově zelené... více informací »
Mátově zelená domečková šatní skříň Vipack Casami
Značka: Vipack
6 490 Kč
Více informací
Všude dobře, doma nejlépe. To platí i pro knihy. Pořiďte své ratolesti tuto knihovnu ve tvaru domečku s uzavíratelnými dvířky v mátově zelené...

Všude dobře, doma nejlépe. To platí i pro knihy. Pořiďte své ratolesti tuto knihovnu ve tvaru domečku s uzavíratelnými dvířky v mátově zelené barvě. Je vyrobená z dřevotřísky s lakovaným povrchem v bílé barvě. Budete tak mít nejen víc místa na dětské knihy, dekorace a plyšové kamarády, ale přibude vám v domácnosti i další zajímavý designový kousek. Poznejte krásu jednoduchosti se značkou Vipack.


Diskontní produkt máte možnost dostat snadno u nás v rubrice dětské šatní skříně. Nyní můžete najít ještě další kusy z této oblíbené kategorie za výborné peníze.

Hodně oblíbený kus Mátově zelená domečková šatní skříň Vipack Casami originál od značky Vipack snadno můžete získat právě teď v naší nabídce téměř zdarma! Právě nyní za skvělou cenu 6 490 Kč.