Mentolově zelený úložný box čtverec LEGO®

Ukažte svým dětem, že i uklízení může být pořádná zábava. Jen tak nikdo z nich totiž neodolá kouzelnému boxu v podobě obří LEGO® kostky.... více informací »
Mentolově zelený úložný box čtverec LEGO®
Značka: LEGO
649 Kč
Více informací
Ukažte svým dětem, že i uklízení může být pořádná zábava. Jen tak nikdo z nich totiž neodolá kouzelnému boxu v podobě obří LEGO® kostky....

Ukažte svým dětem, že i uklízení může být pořádná zábava. Jen tak nikdo z nich totiž neodolá kouzelnému boxu v podobě obří LEGO® kostky. Schovají se do něj menší hračky, potřeby na kreslení, sbírka známek a odznaků po tatínkovi. Prostě vše, co nechcete jen tak ztratit.

Nezapomeňte si namíchat více boxů různých barev a velikostí. Pokojíček vašich nejmenších se pak promění na jednu velkou stavebnici. Takovou, kterou jim budete i vy závidět ♥

Zlevněný výrobek Mentolově zelený úložný box čtverec můžete koupit právě zde na našich stránkách zařazený v rubrice dětské skříně a úložné prostory! Pořiďte si akční produkty ve zmíněné rubrice za extra cenu.

Výjimečný a žádaný kus Mentolově zelený úložný box čtverec LEGO® od oblíbené značky LEGO máte možnost dostat aktuálně na webu za outletovou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 649 Kč.