Mísa z křišťálového skla Nachtmann Vivendi A La Carte, ⌀ 30 cm

Kolekce Vivendi nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Svým designem se... více informací »
Mísa z křišťálového skla Nachtmann Vivendi A La Carte
Značka: Nachtmann
649 Kč
Více informací
Kolekce Vivendi nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Svým designem se...

Kolekce Vivendi nabízí nádobí z křišťálového skla, které se stane ozdobou jak vašeho jídelního stolu, tak i vitríny. Svým designem se soustředí na sílu jednoduchosti a jemné tvary. Pokud si potrpíte na šarmantní minimalismus, jste tu správně.

Kombinujte mezi sebou nápadité talíře, sklenice či podnosy pro vytvoření nezaměnitelného nádechu luxusu.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu. A zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat ve své domácnosti.

Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost.

Poznámka: Zvýšená odolnost proti rozbití.

Často hledaný kousek Mísa z křišťálového skla Nachtmann máte možnost najít právě nyní tu na webu v populární rubrice mísy! Nyní pořídíte ještě podobné zboží z naší sekce za skvělou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další skvělé zboží značky Nachtmann. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Značka Nachtmann vám může nabídnout kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Oblíbený a akční produkt Mísa z křišťálového skla Nachtmann Vivendi A La Carte, ⌀ 30 cm od top výrobce Nachtmann k dostání tady teď skutečně levně! Nyní získáte od 649 Kč.