Modrá deka na žehlení Wenko Flowers

Proměňte téměř jakýkoliv stůl v místo pro žehlení. To jistě přijde vhod nejen při cestování, i v domácnosti ušetří spoustu cenného... více informací »
Modrá deka na žehlení Wenko Flowers
Značka: WENKO
699 Kč
Více informací
Proměňte téměř jakýkoliv stůl v místo pro žehlení. To jistě přijde vhod nejen při cestování, i v domácnosti ušetří spoustu cenného...

Proměňte téměř jakýkoliv stůl v místo pro žehlení. To jistě přijde vhod nejen při cestování, i v domácnosti ušetří spoustu cenného úložného prostoru.

Deka je složena z 5 vrstev:
1. 100% bavlna,
2. Polstrování z 2 mm pěny,
3. Čalounění z látky Molton,
4. Hliníková vrstva, která odráží teplo a zajišťuje tak oboustranný efekt žehlení,
5. Silná 3 mm pěnová podložka.

Zlevněný kousek Modrá deka na žehlení máte možnost pořídit již dnes tu na stránkách v oblíbené sekci praní a žehlení. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny! To však není všechno, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky WENKO. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Dodavatel WENKO poskytuje skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Akční a ve slevě produkt Modrá deka na žehlení Wenko Flowers od výrobce se skvělou pověstí WENKO jednoduše pořídíte u nás právě za mimořádně nízkou cenu! Cena již od 699 Kč.