Modrá mušelínová plena ESECO, 120 x 120 cm

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a velkému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka, osuška či... více informací »
Modrá mušelínová plena ESECO
Značka: Eseco
529 Kč
Více informací
Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a velkému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka, osuška či...

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a velkému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka, osuška či dokonce jako podložka do dětské postýlky či kočárku. Mezi její hlavní přednosti patří totiž zejména vzdušnost a šetrnost i k té nejjemnější pokožce.

Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou a do detailu propracovanou výrobou.


Hodně žádaný výrobek získáte prostě na našem webu v populární kategorii dětské ručníky. Nyní koupíte ostatní výrobky ze zmíněné kategorie snadno online!

Často hledaný produkt Modrá mušelínová plena ESECO, 120 x 120 cm od odblíbeného výrobce Eseco snadno můžete získat u nás právě za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 529 Kč.