www.basilard.cz

Modrá rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Pivoine

Zajímavý výrobek Modrá rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Pivoine od značky se zárukou kvality Mazzini Sofas můžete najít tady teď právě ve výprodejové akci. Nyní nakoupíte za 28 039 Kč.
Modrá rozkládací pohovka s úložným prostorem Mazzini Sofas Pivoine
Ověřit dostupnost
Značka: Mazzini Sofas
28 039

Pivoine znamená ve francouzštině pivoňka. A stejně tak něžně a originálně působí linie této pohovky značky Mazzini Sofas. Hravě tvarované opěrky působí noblesním dojmem, skoro jako by k vám tento kousek přistěhovali ze zámku ♥

Ovšem tato sedačka oplývá i všemi moderními vychytávkami. Během pár chvil z ní můžete vytvořit plnohodnotné lůžko, kde lehce ubytujete nečekanou návštěvu. Oceníte také úložný box, který se výborně hodí k uskladnění náhradních přikrývek pro tyto situace.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.